Ostatnie przedświąteczne spotkanie klubowiczów odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Razem z uczestnikami rozmawialiśmy o świątecznych przygotowaniach w naszych domach.
Ubrane choinki, upieczone pierniki oraz porządki to najważniejsze rzeczy, które najczęściej pojawiają się w naszych domach podczas świątecznych przygotowań.
Razem z klubowiczami przeczytaliśmy przygody bardzo dobrze znanego wszystkim Kevina pt.: „ Kevin sam w domu: książka na podstawie kultowego filmu”. Rozmawialiśmy także o magii świąt oraz o tym, że nikt nie powinien być wtedy sam.
Na zakończenie klubowicze malowali świąteczne kartki z życzeniami słuchając bajki pt.: „Celestynka: gwiazda na nocnym niebie” oraz „Dziewczynka z zapałkami”.
[ngg src=”galleries” ids=”34″ display=”basic_thumbnail”]